چانه بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

چانه: بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

«نواک جوکوویچ» قهرمان مسابقه های تنیس ویمبلدون شد

نواک جوکوویچ صرب توانست با پیروزی در فینال رقابت‌های مردان ویمبلدون قهرمان این دور از رقابت‌ها شود. «نواک جوکوویچ» قهرمان مسابقه های تنیس ویم..

ادامه مطلب

شهامت نداشتی ۱۰ سال به کشور عزیزمان ایران بیایی! / واکنش تند کی‌روش به برانکو

آقای پروفسور از کشور فوق العاده کرواسی. از طرف یک شهروند فروتن پرتغالی. از طرف کشوری که بیش از یک هزار سال قدمت تاریخی دارد؛ کشوری که در تاریخ، کشف های..

ادامه مطلب

چوگانِ ایرانی و کمانچه ثبت جهانی شدند

«چوگان‌بازی سوار بر اسب همراه با روایتگری و موسیقی» و «هنر ساختن و نواختن کمانچه»، صبح روز پنجشنبه (۱۶ آذر) در دوازدهمین نشست کمیته یونسکو در کره‌جنوبی..

ادامه مطلب

یکسری بازی را به شوخی گرفته بودند / شاید جهت دربی ۳ یا ۴ عوض کردن در ترکیب‌مان داشته باشیم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی اوقات یکسری پاس‌های اشتباه داده شد و یکسری هم بازی را به شوخی گرفته بودند. شفر:یکسری بازی را به شوخی ..

ادامه مطلب

شکایت کاوه رضایی و تیموریان از استقلال در حال حل شدن است / توفیقی

همان طور که مدیرعامل کلوب در اطلاعیه روز گذشته اعلام کرد، هواداران لایق عالی ترین ها هستند. امیدوارم بدشانسی های پیاپی که در پرسشها متفاوت از جمله م..

ادامه مطلب

پرسپولیسی‌ها از آب گل‌آلود استقلال ماهی می‌گیرند!

به گزارش خبرآنلاین؛ این روزها كه استقلال بد نتیجه می گیرد و در رده های پایین جدول حضور دارد، بسیاری از پرسپولیسی ها حسابی جهت هواداران تیم استقلال كری می خ..

ادامه مطلب

جادوگر قید سرمربیگری را می‌زند؟ ، حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:آنهایی که از نفت پول می‌خواهند حق دارند ولی ای کاش این قانون جهت همه تیم ها یکسان بود. حمله علی ک..

ادامه مطلب