چانه بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

چانه: بازار تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جادوگر قید سرمربیگری را می‌زند؟ ، حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:آنهایی که از نفت پول می‌خواهند حق دارند ولی ای کاش این قانون جهت همه تیم ها یکسان بود.

جادوگر قید سرمربیگری را می‌زند؟ ، حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران

حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران/ جادوگر قید سرمربیگری را می زند؟

عبارات مهم : قانون

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:آنهایی که از نفت پول می خواهند حق دارند ولی ای کاش این قانون جهت همه تیم ها یکسان بود.

به گزارس 11نیوز؛ علی کریمی سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص بدهی کلوب نفت به بازیکنان و مربیان سابق این تیم گفت: بازیکنان و کادر فنی سابق تیم نفت و همه آنهایی که از این کلوب طلب دارند، حق قانونی ارزش است که پیگیر مطالبات خود باشند و براساس قراردادی که بین آنها و کلوب بود، تا ریال آخر آن را دریافت کنند و کلوب هم باید تمام و کمال پول همه را بدهد، چون همه جهت این تیم زحمت کشیدند، ولی ای کاش اقایان تاج، ساکت و فتاحی زمانی را که جهت کلوب نفت درنظر گرفته اند تا بدهی هایش را پرداخت کند، جهت همه تیم ها لحاظ کنند.

جادوگر قید سرمربیگری را می‌زند؟ ، حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران

او ادامه داد: کاش این قانون را جهت همه تیم ها لحاظ کنند تا این ذهنیت به وجود نیاید که بین کلوب ها تبعیضی قائل شده است اند. من تا به حال یاد ندارم که از این برخوردها دیده باشم، و جالب است که این روزها روی یک تیم خاص متمرکز شده است اند. سؤال من این است که آیا فقط تیم نفت است که بدهی دارد؟

کریمی گفت: کاش فدراسیون فوتبال جهت همه تیم ها این قانون را درنظر می گرفت، چون اکنون نمی دانم چه جریانی پشت قضیه است که فقط پرسشها مربط به کلوب نفت پیگیری می شود.

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:آنهایی که از نفت پول می‌خواهند حق دارند ولی ای کاش این قانون جهت همه تیم ها یکسان بود.

سرمربی نفت ادامه داد: از سال های گذشته تا امروز بازیکنان، مربیان و عوامل متفاوت یک تیم مطالبات زیادی از کلوب های خود می درخواست کردند ولی هیچکدام پرداخت نشده است و پرونده های آنها در کمیته انضباطی و استیناف وجود دارد. اقای فتاحی تا الان کجا بوده و آیا سراغ آن پرونده ها نمی رود تا بقیه هم به مطالباتشان برسند. آیا او دنبال بقیه نیست؟ آیا او دنبال مصاحبه در مورد نفت است؟ اتفاقا پیگیری بابت حق و حقوق بازیکنان خوب هست، ولی به شرطی که فقط جهت یک تیم خاص و دلایل خاص نباشد.

کریمی ادامه داد: مردها اینقدر مصاحبه می کنند تا آدم مجبور به پاسخگویی شود. به جای این همه مصاحبه، پرسشها را حل کنید تا من هم مجبور به پاسخگویی نشوم. من یک پرسش از آقای فتاحی دارم، از شما می پرسم چطور یک تیم لیگ یکی تمریناتش را طوری برگزار می کند که انگار قرار است در لیگ برتر حاضر شود. این شنیده ها وجود دارد، آیا کسی به این ابهامات پاسخ نمی دهد؟ و آیا رفتاری می شود که آدمی را دچار ابهام کند.

سرمربی نفت همچنین در مورد اوضاع این تیم عنوان کرد: من از روزی که به صحبت ها و وعده های مسئولان این کلوب اعتماد کردم، صبح و بعدازظهر به همراه کادر فنی، تمرینات را شروع کرده و تلاش مان بر این بوده که عقب ماندگی زمانی را تا حد امکان کم کردن دهیم و دراین مدت بازیکنان هم نهایت همکاری را داشته اند که باید از آنها تقدیر کنم. من و بازیکنان از روز اول بدون قرارداد کار را شروع کردیم و هر روز دلواپس بابت همین مصدومیت فرزند ها بودم مثل همان اتفاقی که جهت مهرآزما افتاد، شاید از همان ابتدا نباید اعتماد می کردم، اینطور حداقل شرمنده کادر فنی و بازیکنان نمی شدم.

جادوگر قید سرمربیگری را می‌زند؟ ، حمله علی کریمی به مدیران نفت تهران

او افزود: متأسفانه آن همدلی و آن یکدست بودن را ددر تیم بیرونی کلوب نفت نمی بینم و به همین علت چند روز قبل هم گفتم که امیدوارم مجبور به اتخاذ تصمیم جدیدی نشوم، ولی از ان روز تا به حال نه تنها اتفاق جدیدی نیفتاده، بلکه به نظر می رسد جهت مسئولان کلوب آینده تیم هیچ اهمیتی ندارد، آیا که اگر غیر از این بود، حداقل باید تا امروز اوضاع قرارداد بازیکنان نهایی می شد.

علی کریمی در خصوص بازی سوپر جام عنوان کرد: این تیم چند روز دیگر باید بازی مهم سوپرجام را برگزار کند ولی هنوز وظیفه بازیکنانش مشخص نیست. من چنین چیزی در هیچ تیمی ندیده ام. قبلاً هم گفته ام به هر قیمتی حاضر به کار کردن نیستم و اگر تا روز یکشنبه وظیفه تیم و بازیکنان مشخص نشد، قطعا از دوشنبه در تمرینات حاضر نمی شوم و کلوب می تواند به دنبال گزینه جدیدی جهت سرمربیگری در تیمش باشد.

سرمربی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:آنهایی که از نفت پول می‌خواهند حق دارند ولی ای کاش این قانون جهت همه تیم ها یکسان بود.

واژه های کلیدی: قانون | سرمربی | قانونی | بازیکنان | علی کریمی | سرمربی تیم | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs